Itt is vannak a februári 25.-i műhelypercek alkotásai

Itt is vannak a februári 25.-i műhelypercek alkotásai

Négyesben töltött műhelypercek volt ez -na jó, Piszkével öt- és micsoda képek születtek!

A műhelypercekre mindenki határozott elképzeléssel érkezett, csupán a színek tekintetében kellett választani helyben. A technika adta lehetőségek ismeretében -amit gyorsan próbáltam vázolni- a lányok hamar eldöntötték, merre tovább. Melyik részlet, vagy egész legyen hurkos vagy lapos öltésekkel. Természetesen mindenki a tökéletesre törekedett, és azt hiszem sikerült is. Ez a technika ezért remek, mert ha az egyszerű alapokat tudja valaki, már brillírozni lehet.

A képek pár óra alatt elkészültek. Senki nem fáradt el, sőt mindenki felvillanyozva tért haza újonnan szerzett tudományával és kész alkotásával. Azt hiszem biztosan állíthatom, hogy találkozunk még a lányok újabb alkotásaival. Én alig várom 🙂

Ha pedig eljönnél, figyuzd itt: https://pantyurek.hu/muhelypercek/

Érdekesség, hogy egy egyszerű rajzot hányféleképpen lehet elkészíteni. Mindegyiknek más arca lesz, más bundája. Nincs két egyforma, akárcsak az természetben.

Pár érdekesség a lámáról:

A láma Dél-Amerika egyes részein őshonos állatfaj, amely leginkább az Andok hegységben él. Az Andok Dél-Amerika legnagyobb hegysége, amely több országon keresztül húzódik, mint például Peru, Bolívia, Chile, Ecuador és Argentína. Ezeken az országokon belül különböző területeken lehet lámaállományokat találni, például a perui Altiplano magas síkságain vagy a bolíviai Salar de Uyuni sós tavának környékén. Azonban fontos megjegyezni, hogy a láma az Andokban él vadon, és néha a szomszédos régiókban is előfordulnak állatkertekben és állatfarmokon.

Pétsy Bea, „Pantyurek” 

 vagyok, egy kis róka, aki fonalból, textilből, néha gyapjúból, agyagból készít mindenféle sokadalmat.

Legfrissebb bejegyzések